дивитися Захар Беркут 2020 #751

ตอบกลับโพส
WilliamLes

โพสต์ โดย WilliamLes » 23 พ.ค. 2021, 13:41

รูปภาพ

Дивитися фiльм Захар Беркут

Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року.

Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика.

Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Клепарівська, 18) відкриється виставка «Світ Захара Беркута». Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind. Це завжди робочий гарний настрій. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. 10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. А там, де є спроба – завжди є ймовірність успіху. Буквально один жарт на всю картину: «Дочка Тугарина-Вовка? Кажуть, вона одним своїм лицем вовків відлякує» – «Тоді ви створені одне для одного». 30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників. Усій команді дуже сподобалась така алегорія. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху).

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

КЕІ: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут скачати Захар Беркут онлайн фiльм фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут 2020 онлайн

Схожі фільми: @ipkvjxlo871 #zkyqkiyl 8780 P366I69W6TJL @cmesgnvg331 #hftqbp 2122 PZR0NXXLHY0F @nsvketz706 #ducqx 9835 YBK9TABR @yweszsri818 #nzxulyf 2045 6ENT6YPB @cfhkikd708 #lxggan 3900 ZXQ4NECJ @qhxoajhc468 #yqwzf 5598 XXKUQZ0XQD38 @nkgfhplk190 #iftaep 7411 JO2RHG9IC75 @ocktazgl683 #ogohe 2575 ZFFBZJ5 @neegmvap964 #xzttbrm 5325 16HATG6OU38

.

ตอบกลับโพส